Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Kesin Hareket
 • Turlar Dahil
 • Uçaklı

Tur Programı

1. Gün: Adana, Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Tarsus, Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami

Sabah 05:30’da Ataköy Atrium AVM Önünden, 06:00' da Metro City AVM Önü, 06:30' da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı yanından servislerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına kendi imkanları ile gelen misafirlerimizle 07:00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali’ nde buluşuyoruz. Anadolu Jet'in TK 7260 uçağı ile Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’da bizi bekleyen aracımızla buluşup turumuza meşhur Adana Kahvaltısı ile başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından Dünya tarihinin önemli duraklarından biri olan Tarsus’a geçiyoruz. Tarsus’ta hem tarih hem de inanç turizmi açısından dünya çapında ünlü olan mekanları ziyaret ediyoruz. Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami, Makam-ı Danyal Cami, Eski Cami (Kilise Camisi), Aziz Paul Kilisesi, Bilal-i Habeş Mescidi, Kleopatra Kapısı, Şemsiyeli Sokak, Onur Antik Yol, Donuktaş (Roma Tapınağı),Aziz Paul Kuyusu, Şelale ve Roma Mezarları, Kubad Paşa Medresesi, Altından Geçme (Roma Hamamı), Şahmeran Hamamı (Eski Hamam), Kırk Kaşık Bedesteni (Beyaz Çarşı), Tarihi Tarsus Evleri, Nusret Mayın Gemisi. İlk akşam konaklama için Adana’ya dönüyor ve otelimize geçiyoruz. Konaklama Divan Adana’ da…

***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır.


2. Gün: Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Karnaval Korteji, Karnaval Açılış Töreni, Gece Konserleri

Sabah otelde kahvaltımızı alıyor ve açıklanacak festival programına göre gün içerisinde Karnaval Korteji, Karnaval Açılış Töreni ve Konser etkinliklerine katılıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz ve bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi dışarıda alıyor ve gece konserlerine katılıyoruz. Konaklama Divan Adana’ da…

***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır.

***Bu yıl 7'ncisi 3-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Nisan'da Adana'da – Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nın en coşkulu günü 6 Nisan 2019 Cumartesi günü olacaktır.


3. Gün: Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Kapıkaya Kanyonu, Varda – Alman Köprüsü

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Adana’nın kırsalına çıkacak, görseli ile insanı büyüleyen Kapıkaya kanyonunu ziyaret edecek, James Bond filminin unutulmaz aksiyon sahnelerinin çekildiği Varda/Alman Köprüsünü göreceğiz. Öğleden sonra Adana’ ya dönüyor ve açıklanacak festival program dahilinde festival etkinliklerine katılıyoruz. Dönüş uçağımız Anadolu Jet'in TK 7263 sefer sayılı 21:35 uçağı ile Adana'dan hareket edip, 23:05‘ te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı‘ na varıyor olacak. İstanbul' a varışta tekrar görüşmeyi dileyerek sizleri almış olduğumuz servis noktalarına bırakıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Anadolu Jet Havayolları ile Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
 • Divan Adana Hotel’ de 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Sabiha Gökçen Havalimanı Gidiş - Dönüş Servis Hizmeti
 • Araç İçi İkramlar ve Hizmetler
 • Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
 • Yemeklerde alınacak olan içecekler
 • Özel Harcamalar
 • Otel Ekstraları

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Ataköy Antrium AVM (05:30)
 • Metro City AVM Önü (06:00)
 • Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı (06:30)
Tur Hareket Tarihleri: 05 Nisan

Fiyatlar

Tarih 2 Kişi Kişi Başı 3 Kişi Kişi Başı 4 Kişi Kişi Başı1. ÇocukTaksitler
05.04.20191625.00 TL1575.00 TL -0 - 10 Yaş 120.00 TL
2 - 6 Yaş 990.00 TL
7 - 12 Yaş 1330.00 TL
Taksitler »

Yorumlar


Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Gezinoks öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Gezinoks sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir.

***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır.


İptal Şartları


Vize Bilgileri