444 59 51 Tıklayın, sizi arayalım!

 • Türkçe
Kayıt Ol

Budva Turu Rotası

 PAYLAŞ
 • TUR PROGRAMI
 • GENEL BİLGİLER
 • REZERVASYON YAP
Tur Programı İndir
Tur Hareket Noktası
 • İstanbul Havalimanı - (Türkiye/İstanbul)
Ücretsiz Hizmetler
 • Havalimanı vergileri
 • Seçilen otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
 • Budva Kale yürüyüşü gezisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat & Sağlık Sigortası ( 65 yaş üstü için sürprim uygulanmaktadır. )
Ücretli Hizmetler
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)
Ek Hizmetler
 • Kotor ve Fiyortlar Turu (60 Euro)
 •  Montenegro Turu (60 Euro)
 •  İşkodra Gölü Tekne Turu (20 Euro)

 

Air Montenegro HY İle Budva Turu Rotası
3 Gece 4 Gün 
3* Vila Lux Hotel vb. Konaklama
Seyahat Sağlık Sigortası Bizden!

1. Gün: İstanbul – Podgorica – Budva 
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 13:00’de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Air Montenegro’nun MNE405 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:40’de Podgorica’ya hareket. Yerel saat ile 15:35 varış. Pasaport işlemlerimizin ardından Budva’ya doğru yola çıkıyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’da varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.
Öğle Yemeği: Extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Extra olarak alınacaktır.
Para Birimleri: Karadağ – Euro
Uçuş No: MNE405 (Air Montenegro Havayolları ) - Kalkış: Istanbul - Saat: 15:40 - Varış: Podgorica - Saat: 15:40

2. Gün: Budva (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor) 
Sabah kahvaltısının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, hava durumuna göre deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor ve Fiyortlar Turuna katılabilirler.(60 Euro) Bu turumuzda Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve Perast’ı göreceğiz. Önce Tivat’a hareket edecek ve zengin yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u, Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini göreceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından hava durumuna göre Kotor fiyortunun serin sularında denize girebileceğiniz barok kasaba Perast’ı ziyaret edeceğiz. Akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Extra olarak alınacaktır.
Para Birimleri: Karadağ – Euro
 
3. Gün: Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Sveti Stefan) 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Montenegro turu. (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Sveti Stefan) (60 Euro) Bu turumuzda önce eski Karadağ krallık başkenti Cetinje’ye gidiyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks manastırını görüyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molası sonrası yola devam ediyoruz. Daha sonra İşkodra gölünü göreceğimiz şirin kasaba Virpazar’ı ziyaret ediyoruz. Virpazar’da vereceğimiz bir saatlik serbest zamanda küçük teknelerle İşkodra Gölünde su nilüferlerinin içinde muhteşem bir gezinti yapabilirsiniz. Balkanların en büyük gölü olan ve 250 civarında farklı türde kuşa ev sahipliği yapan gölde Pelikanları görebilmek ise güzel bir ayrıcalık olacak. (tekne gezisi yapmak isteyen misafirlerimiz ilave olarak kişi başı 20 Euro Milli Park giriş ücreti ve tekne ücreti ödeyeceklerdir) Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağ’ın ana limanı olan şehirde biz dağlık kısmı olan Stari Bar’ı geziyor ve burada dışarıdan tarihi Bar kalesini ve Osmanlı’dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip serbest öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Günün finalini olağanüstü manzarasıyla Sveti Stefan ile yapıyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Turumuzun bitiminde Budva’ya dönüyoruz. Akşam Budva’nın eğlenceli mekanlarında vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Extra olarak alınacaktır.
Para Birimleri: Karadağ – Euro
 
4. Gün: Budva – Podgorica – İstanbul 
Sabah kahvaltısı sonrası Podgorica Havalimanı’na hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Air Montenegro’nun MNE404 sefer sayılı uçuşu ile 11:20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 13:20’de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.
Uçuş No: MNE404 (Air Montenegro Havayolları ) - Kalkış: Podgorica - Saat: 11:20 - Varış: Istanbul - Saat: 13:20

Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte arayalım. Mesai saatleri dışında bırakılan aranma talepleri ertesi gün çağrı merkezi mesai saatleri başlangıcı ile yapılmaktadır.

Sizi ne zaman arayalım ?