Ege Akdeniz Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: HAREKET/GECE YOLCULUĞU

2. Gün: BODRUM KALESİ - ZEKİR MÜREN EVİ - BODRUM TEKNE TURU - CAMEL BEACH - ASPAT KALESİ

Yukarıdaki biniş noktalarından hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah Yolda alacağımız ekstra Sabah kahvaltısı sonrası gezimize Bodrum’un simgesi haline gelen Saint Jean Şövalyeleri tarafından Sultan Çelebi Mehmet’in izniyle 1402’de yapılan Bodrum Kalesi ve Sualtı Müzesi ile başlıyoruz. 1995 yılında Avrupa 'da Yılın Müzesi Yarışması "Özel Övgü" ödülünü alan Bodrum Kalesi’nde İspanyol Kule (Yılanlı Kule), İngiliz Kulesi (Aslanlı Kule), Fransız Kule, İtalyan Kule ve Alman Kule ile Kale içerisindeki Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Serçe Limanı Cam Batığı Salonunda 1025 yılında batan tekneyi ve Dünyanın en büyük İslam Cam Koleksiyonu burada göreceğiz. Müze koleksiyonlarında bulunan eserler Türk hamamı, Amphora sergilemesi, Doğu Roma Gemisi, Cam Salonu, Cam Batığı, Sikke ve Mücevherat Salonu, İngiliz Kulesi, İşkence ve Katliam Odalarını görme imkânı bulacağız. Bodrum Kalesi’nde yapacağımız keyifli gezimizin ardından, Sanat Güneşimiz Zeki Müren’in sağlığında yaşadığı ve ölümünden sonra müzeye dönüştürülen Zeki Müren Evi Müzesi’ni gezmeye başlıyoruz. İki katlı bu evde Bodrum Paşası’nın özel eşyaları ve arabası sergilenmekte. Müze gezimizin ardından; Bodrum Merkezde bizi bekleyen teknemize binerek Adaboğazı, Bağla, Deve Plajı, Akvaryum gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkanımız olacak Tekne turumuzun Bitiminde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeğinin ardından Bodrum gecelerini keşfediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol Üzeri  Dinlenme Tesisinde alınacaktır (Extra)
Öğle Yemeği: Bodrumda menü olarak alınacak  (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Bodrum Otelleri


3. Gün: MARMARİS - İÇMELER TEKNE TURU - CENNET ADASI - AZMAKBAŞI ÇAYI - AŞIKLAR YOLU

Sabah Kahvaltının ardından hareketle Marmarise hareket ediyoruz Antik Dönemde Karya'nın liman kenti ve eski adı Phsyskos olan Marmaris'i gezmeye başlıyoruz. İonıa'lılar tarafından yapılan ve 1522'de Osmanlılar tarafından yenilenen Marmaris Kalesi ve Kale içerisindeki Müze, Arkeolojik Eserler Salonu, Etnoğrafya Salonu, Kale Komutanı Odası gezilerimizi takiben bir diğer Osmanlı Mimarisi olan 1545 yılında yapılan Osmanlı Kervansarayını geziyoruz. Üzeri Kemerlerle örtülü olan Kervansaray gezimiz esnasında alış-veriş yapma imkânı buluyoruz. Kemeraltı Mahallesi, İbrahim Ağa Camii, Taşhan ve Kemerli Köprü gezilerimizin ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın Rodos seferine çıkmadan önce ziyaret ettiği kehanetleriyle ünlü Sarıana Türbesini ziyaret ederek tekne turuna çıkıyoruz. Balık Üretme Çiftliğinde ilk molamızı veriyoruz. Balık Çiftliğini yakından gördükten sonra Cennet Adasında yüzme molası veriyoruz. Cennet Adasında verdiğimiz yüzme molasından sonra yörenin en meşhur mağarası olan Fosforlu Mağaraya gidiyor ve mağaranın içini geziyoruz. Mağarayı gezdikten sonra Yörenin güzel koylarından Akvaryum Koyunda öğle yemeği molası veriyoruz. Amos Koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Kumlu bük, Cennet Adası, Kızıl kum, Kadırga Koyu, Bakla bükü koylarındaki yüzme molaları sonrası hareketle Yeşil Deniz mevkiinde çaylarımızı içtikten Akyaka’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezinin dantel gibi koyları, masmavi denizi, çam ağaçlarıyla körfezinin mavi, berrak sularının öpüştüğü, sürekli batıdan esen meltem rüzgârıyla sahile vuran dalgaların şiirselliği, denizine karışan iki azmağının (Akçapınar Azmağı ve Akyaka Kadın Azmağı) arasında kalan flora çeşitliliği, bu bölgede tatil yapan herkese eşsiz güzelliğe sahip Akyaka’ya ulaşıyoruz. Kucağını Gökova Körfezi'ne açmış, dirseğini bütün ahengiyle koskoca bir ovaya yaslamış ve sırtını Sakar Dağı'nın endamına yaslayan doğasına ve kültürüne uygun mimarisine sahip çıkmış ve geliştirerek muhteşemleştirmiş olan Akyaka Beldesi hakkında rehberimizden bilgi alarak Azmakbaşı’na ulaşıyoruz. Sualtı Fauna ve Florası açısından Türkiye'nin en zengin çayı olan Azmakbaşı Çayı'ndan teknemize binerek bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayında iç kesimlere doğru ilerliyoruz. Yaz aylarında sıcaklığı -14 derece olan ve doğal klimalı bir ortam olan azmak çayı kenarında vereceğimiz çay kahve molası sonrasında Akyaka’dan üzerimize sinen deniz kokusu ile ayrılıp Âşıklar Yolu’na gidiyoruz. Bünyesinde bol miktarda su tutabilen, bu nedenle bataklık olan bölgeleri kullanışlı hale getirmenin en doğal çözümü olarak ekilmiş olan okaliptüs ağaçlarının arasında, Âşıklar Yolu’nda yapacağımız kısa yürüyüş sırasında isteyen misafirlerimiz aşklarını okaliptüs ağaçlarına kazıyarak sonsuzluğa ulaştırabilirler. Akşamüstü otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Marmaris gecelerini keşfediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Marmaris Otelleri


4. Gün: DALYAN TEKNE TURU - KAUNOS KAYA MEZARLARI - KÖYCEĞİZ - İZTUZU PLAJI

Kahvaltı sonrasında, aracımızla hareket ederek antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a (Kaunos) ulaşıyoruz. Öğlen yemeğinden sonra, Dalyan’dan bineceğimiz kanal teknesiyle Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Teknemizle alt bölümüne kadar yaklaşarak izleyebileceğimiz Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları bizleri etkileyecek. Buradan, rehberimizin verdiği bilgi ardından ayrılarak Dalyan Kanalı içerisindeki tekne turumuza devam ediyoruz. İztuzu Plajı’nda son bulacak olan keyifli yolculukta, şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz deltada ve Köyceğiz Gölü’nde bol miktarda bulunan ve Carettalar’ın da en sevdiği besinlerden birisi olan mavi yengeçlerin tadına bakmak için pişirtebilirler. Ardından ise Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek koruma altında bir tür olan Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İztuzu Plajı’na varıyoruz. Buradaki dileyen müşterilerimiz 5 km.lik plajdan yararlanabilir, dileyenler kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek için hoş kafeteryalarında bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz. Buradan İztuzu Plajında verilen serbest zaman ve yüzme molası sonrasında otelimize dönüyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Dalyanda  öğle yemeği (Menü olarak alınacak ) (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


5. Gün: ÖLÜDENİZ TEKNE TURU - KELEBEKLER VADİSİ - BELCEKIZ PLAJI - LAGÜN - KAYAKÖY

Kahvaltının ardından arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Belcekız Plajı’ndan teknemize binerek, Ölüdeniz Tekne Turumuza başlıyoruz. İlk durağımız adını içerisinde yaşamakta olan ve şanslıysak bize kendilerini gösterecek olan Akdeniz Kelebekleri’nin yaşadığı Kelebekler Vadisi oluyor. (Kelebekler Vadisine yoğun dalgada yanaşılması tavsiye edilmemektedir. Böyle bir durumda Kelebekler Vadisi programı yerine başka alternatif bir koy programı gerçekleştirilecektir.) Dileyen misafirlerimiz ile vadide kısa bir yürüyüş yapıyoruz. (Rahat yürüyebilmek için su içinde kalmasında sorun olmayacak ve ayaktan çıkmayacak şekilde kapatılabilecek lastik ayakkabı ve sandalet bulundurmaları aynı zamanda ıslanma ihtimaline karşı yanlarına basit günlük ve kuru kıyafet bulundurmanızı öneririz.) Dileyenler ise plajda yüzebilirler. Sonrasında teknemize dönerek yolumuza maviliklerde devam ediyoruz. Akvaryum Koyu, Darboğaz Koyu ve Nicholas Adası önünden geçerek Soğuksu Koyunda yemek molası vereceğiz. Suyun keyfini çıkarmak isteyenler koyda verilen zamanı kullanabilirler. Son yüzme molamız ise Deve Plajında vereceğiz. Ardından ise tekne turumuzu tamamlayarak tekrar Belcekız Plajı’na dönüyoruz. Buradan hareket ederek kısa bir yürüyüşten sonra ülkemizin en muhteşem lagünlerinden birisi olan Ölüdeniz Lagünü’ne ulaşıyoruz. Verilen yeterli zamanda plajdan denize girmenin tadını çıkarabilirsiniz. Lozan Antlaşması sonrası yapılan Nüfus Mübadelesi sonucu tekrar yerleşilmediği için boş kalan ve döneminde oldukça fazla yerleşik bir nüfusa sahip olan 13. yy.da temelleri atılan ve 2000’e yakın evden oluşan Hayal Köy olarak ta adlandırılabilecek Kayaköy son durağımız oluyor. Köy içinde yapılan yürüyüş ve fotoğraf çekimleri sonrası Eski Kiliseyi görüp rehberimizden bilgi aldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızla Hisarönü gecelerini keşfediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


6. Gün: SAKLIKENT - XANTHOS - DEMRE - KAŞ - KALKAN - KEKOVA - ANTALYA

Kahvaltının ardından Eşen Çayının şekillendirdiği 18 km. uzunluğundaki Saklıkent Kanyonu’na hareket ediyoruz. Saklıkent’te vereceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molasının ardından Likya birliğinin başkenti olan Xanthos Antik Kenti’nde Mitoloji üzerine yapılacak anlatımlar ve hikâyelerin ardından Demre’ye hareket ediyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde bulunan ve denizin mavisinin her tonunu görebileceğimiz Kaputaj Plajında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Demre’de bulunan St. Nicholas (Noel Baba) Kilisesini gezerek Çayağzı’ndan tekneye biniyoruz. .M.Ö 2. yy.da sular altında kaldığı bilinen Batık Şehir, Kekova’da suyun altında kalan Eski Cadde ve bina kalıntılarını görerek Tersane koyunda yüzme molası veriyoruz Dileyen misafirlerimiz deniz gözlükleri ile dalarak batık şehir Kekova’nın güzelliklerini daha net görebilirler. Simena Kalesi ve Kaleköy’ü gördükten sonra akşamüstü teknemizde içilen çaylarımız sonrasında dönüş yolculuğumuzda Kaş ve Kalkan’da verilecek fotoğraf molaları ve panoramik gezilerimiz sonrasında Antalya’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Antalya’nın gece hayatını keşfediyoruz

 

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği:  Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra)
Akşam Yemeği:  Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Antalya Otelleri


7. Gün: ANTALYA - SİDE - RAFTİNG

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında günümüzün ilk durağı Antalya'nın ilk kurulduğu yer olan Kaleiçi olacak. Cumhuriyet meydanında bulunan seyir terasından bir yandan rehberimizin anlatımlarını dinlerken bir yandan da fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ardından otobüsümüze binerek Döşeme altı mevkiinde Toros dağlarından doğan Düden Şelalesine ulaşıyoruz. Bu güzel mesire yerinde ve şelalede verilen serbest zamanda
çekilen fotoğrafların ardından, side istikametine doğru yol alıyoruz. Bir sonraki durağımız ise Toros dağlarından doğan Köprü çay üzerinde yapılacak olan Rafting olacak.( Ekstra )7'den 70'e herkesin katılabileceği iki buçuk saat sürecek olan bu muhteşem spor ve heyecanlı dakikalar bizleri bekliyor olacak. eğlenceli aktivitelerimizden sonra Isparta, Afyon, Kütahya , Adapazarı, İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Antalya'da öğle yemeği (Menü olarak alınacak ) (Extra)
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır
Konaklama Oteli: Otel konaklaması bulunmamaktadır


8. Gün: İSTANBUL

Rüya gibi bir tatil sonrasında sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Gezinoks organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama Lüks Araçlar İle Ulaşım
4 Tekne Turu
Programda belirtilen Cevre gezileri Profesyonel rehberlik hizmetleri Gezinoks otobüs içi ikramları Gezinoks güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri,
Tüm yemeklerde alınan içecekler,
Ferdi kaza sigortası,
Extra olarak belirtilen tüm organizasyonlar Kişisel harcamalar
Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Değerli misafirlerimiz müze ören yeri girişleri isteğe bağlı olup istediğiniz müzeye giriş sağlayıp istemediğiniz müzeye giriş sağlamayabilirsiniz. Müze kart alarak daha ekonomik olarak giriş sağlayabilirsiniz)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü) (00:15)
  • Çayırova Mc Donald`s Önü (00:30)
  • Bakırköy Doğtaş Önü (22:00)
  • Mecidiyeköy Mado Önü (23:00)
  • Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı (23:59)
Tur Hareket Tarihleri: 28 Temmuz • 04, 11, 18, 25 Ağustos • 01, 08, 15, 22 Eylül

Fiyatlar

Tarih Kişi Başı Single Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
28.07.20191429.00 TL1819.00 TL 1300.00 TL-Taksitler »
04.08.20191429.00 TL1819.00 TL 1300.00 TL-Taksitler »
11.08.20191429.00 TL1819.00 TL 1300.00 TL-Taksitler »
18.08.20191429.00 TL1819.00 TL 1300.00 TL-Taksitler »
25.08.20191429.00 TL1819.00 TL 1300.00 TL-Taksitler »
01.09.20191429.00 TL1819.00 TL 1300.00 TL-Taksitler »
08.09.20191429.00 TL1819.00 TL 1300.00 TL-Taksitler »
15.09.20191259.00 TL1599.00 TL 1190.00 TL-Taksitler »
22.09.20191259.00 TL1599.00 TL 1190.00 TL-Taksitler »

Yorumlar


Ege Akdeniz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gezinoks kesinlikle sorumlu değildir.Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Gezinoks de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Gezinoks misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.1618 nolu zorunlu seyahat sigortası kapsamı Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilirTur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler paket programda yazdığı gibi olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden Gezinoks sorumlu değildir. Misafirlerimiz alındığı noktalarda bırakılacaktır. Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gezinoks sorumluluğu yoktur.Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.Gece Turları, Ekstralar; TümGece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.


İptal Şartları

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli 3 gün konaklamaya kadar 25 TL 4 gün ve üzeri konaklamalarda 40 TL dir


Vize Bilgileri