Mavi Likya ( Fethiye ) Turu 5 Gece Otel Konaklaması

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: : GÖKOVA - AKYAKA- SEDİR ADASI - KLEOPATRA KOYU - LACİVERT KOY - SUALTI MAĞARASI - AŞIKLAR YOLU

Pazar sabahı  07:30 İzmir Bornova sapağı-Ege Üniversitesi Girişi Önünde siz değerli Gezinoks misfirleri ile buluşmanın yolda vereceğimiz serbest kahvaltı molası sonrasında Aydın - Muğla güzergâhı üzerinden Sakar  Geçidi’ne  ulaşıyoruz.  Muğla  ve  Gökova’yı  birbirine  bağlayan  Sakar  Geçidi’nde  yer  alan  Net Tesisleri’nde verilen kısa molada isteyen misafirlerimiz antik dönemde Keramikos Körfezi adıyla bilinen Gökova Körfezi ve Ovası’ndaki (Kerme) Âşıklar Yolu’nun unutulamayacak manzarasını izleyip yukarıdan fotoğraflayabilirler. Ardından kısa bir yolculuk sonrasında Gökova Körfezinin dantel gibi koyları, masmavi denizi, çam ağaçlarıyla körfezinin mavi, berrak sularının öpüştüğü, sürekli batıdan esen meltem rüzgârıyla sahile vuran dalgaların şiirselliği, denizine karışan iki azmağının (Akçapınar Azmağı ve Akyaka Kadın Azmağı) arasında kalan flora çeşitliliği, bu bölgede tatil yapan herkese eşsiz güzelliğe sahip Akyaka’ya ulaşıyoruz. Kucağını Gökova Körfezi'ne açmış, dirseğini bütün ahengiyle koskoca bir ovaya yaslamış ve sırtını  Sakar  Dağı'nın  endamına  yaslayan  doğasına  ve  kültürüne  uygun  mimarisine  sahip  çıkmış  ve geliştirerek muhteşemleştirmiş olan Akyaka Beldesi hakkında rehberimizden bilgi aldıktan sonra Gökova Tekne  Turuna  çıkıyoruz.  Simgesi  incir  olan  Antik  Çağ’ın  İdyma’sından  (Akyaka)  teknemize  binerek Gökova’nın (Keramikos) eşsiz koylarını keşfederek tadını çıkarmaya başlıyoruz. Yol yorgunluğunu atıp, keyif çıkarabileceğimiz bu muhteşem tekne turumuzda, Gelibolu Adası, Sualtı Mağaraları Koyu, İncekum Plajı, Ege Dünyası’nın onurlu halkının şehri Sedir Adası (Kedrai) ve Kleopatra Plajı, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında. Öğlen yemeğimiz ise Sedir Adası arkasında Çamlı Koy’da. Akşamüstü tekne turumuzu tamamlayıp tekneden iniyoruz. Akyaka’dan üzerimize sinen deniz kokusu ile ayrılıyoruz. Bünyesinde bol miktarda su tutabilen, bu nedenle bataklık olan bölgeleri kullanışlı hale getirmenin en doğal çözümü olarak ekilmiş olan okaliptüs ağaçlarının arasında, Âşıklar Yolu’nda yapacağımız kısa yürüyüş sırasında isteyen misafirlerimiz aşklarını okaliptüs ağaçlarına kazıyarak sonsuzluğa ulaştırabilirler. Zevkli geçen günümüzün son durağı ise Fethiye olacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol Üzeri Dinlenme Tesisinde alınacaktır (Extra)
Öğle Yemeği: Akyaka'da Menü Olarak alınacak (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


2. Gün: FETHİYE - 12 ADALAR TEKNE TURU - KRAL AMİNTAS MEZARI - TELMESSO TİYATROSU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Fethiye Marinası’ndan bineceğimiz teknemizle tüm gün boyunca 12 Adalar Tekne Turu yapıyoruz. Marinadan ayrılıp ilk olarak 12 Adalar içinde yerleşime sahip olan tek ada olan Şövalye Adası’nın yanından geçiyoruz ve teknemiz yönünü Kızılada istikametine çeviriyor. Ortalama 1 saatlik bir yolculuk sonrası ilk durağımız Göcek Koyları’na ulaşıyoruz. Burada ilk durağımız Yavansu oluyor. Sonrasında ise sırasıyla Akvaryum, öğlen yemeğimizi alacağımız Yaz Limanı, Yassıcalar ve Kızılada yüzme molalarımızı verip güneşlenebileceğimiz duraklarımız oluyor. Kristal berraklığındaki sularda kulaç atıp  eğleneceğimiz  deniz  molalarımızı  ve  tekne  turumuzu  marinada  tamamlıyoruz.  Tekne  turumuzun ardından marinada bizi  bekleyen otobüsümüze binerek Fethiye’nin eşsiz manzarasını  izleyebileceğimiz, Mendos  Dağı’nda  bulunan  Antik  Telmessos’un  (Fethiye)  yöneticisi  Aminthas’ın  mezarına  çıkıyoruz. Burada, aynı zamanda dileyen misafirlerimiz Fethiye’nin eşsiz manzarasını seyredip fotoğraflayabilirler. Otelimize dönerken aracımızla Telmessos Antik Kenti Tiyatrosu’nu görüp otelimize dönüyoruz. İsteyen misafirlerimizle Hisarönü gece eğlencesi (ekstra) sunuluyor.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye OtelleriSabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir


3. Gün: KEKOVA- KAŞ - KALKAN - KAPUTAŞ - ÜÇAĞIZ- SİMENA - DEMRE- MYRA - ST NİCHOLA KİLİSESİ

Sabah  otelde  alınan  erken  kahvaltının  ardından  hareketle  Dalmaçya  tipli  kıyılara  sahip  Kalkan,  Kaş sahillerini izleyerek Akdeniz’e özgü  turkuaz rengini en iyi tanımlayan deniziyle ünlü  Kaputaş Plajı’na ulaşıyor  ve  burada  kısa  bir  fotoğraf  molası  veriyoruz.  Ardından  Kekova’nın  girişi  olan  Üçağız’a (Teimioussa)   doğru   yolumuza   devam   ediyoruz.   Masmavi   sularda   kulaç   atabileceğimiz   ve   tarihi yaşayabileceğimiz bir tekne turu bizleri bekliyor. Kekova Tekne Turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Yolu  olmayan  Simena (Kale  Köy),  Tersane  Koyu,  Hamidiye  Koyu,  Kekova Adası  ve ll. yüzyılda bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir (Dolichiste) oluyor. Kumlu İskele en son durağımız olacak ve buradan çıkışla birlikte teknemiz bizleri ortalama 15 dakika sonrasında kıyıya ulaştırmış oluyor. Kıyıda köylü teyzelerin deniz kabuklarından yapmış olduğu ürünleri görebilmeniz ve alışveriş için kısa bir zaman sonrasında otobüsümüze biniyoruz ve Kale (Demre) istikametine doğru yolumuza devam ediyoruz. İlk durağımız olan Myra Antik Kenti’nde; tiyatro, sahne binasının frizleri, kaya oyma mezarlar göreceklerimiz arasında yer alıyor. Hıristiyan dünyası açısından çok önemli bir kutsal mekân olan Noel Baba Kilisesini (St. Nicholas) gezip Patara’ya hareket edeceğiz. Patara Antik Kenti ve kilometrelerce plajı ile ünlü Patara’yı ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada denize giriyor ve sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği sonrası Fethiye’den bineceğimiz teknemizle fasıl eşliğinde Mehtap Turu yaparak gönlümüzce eğleniyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri.


4. Gün: ÖLÜDENİZ TEKNE TURU - KELEBEK VADİSİ - BELCEKIZ PLAJI - LAGÜN - KAYAKÖY

Kahvaltının ardından arzu  edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz  manzaralı  Babadağ  a  çıkarak,  buradan  Yamaç  Paraşütü  yapabilirler.  Dünyanın  en  güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Belcekız Plajı’ndan teknemize binerek, Ölüdeniz Tekne Turumuza başlıyoruz. İlk durağımız adını içerisinde yaşamakta olan ve şanslıysak bize kendilerini gösterecek olan Akdeniz   Kelebekleri’nin   yaşadığı   Kelebekler   Vadisi   oluyor.   (Kelebekler   Vadisine   yoğun   dalgada yanaşılması tavsiye edilmemektedir. Böyle bir durumda Kelebekler Vadisi programı yerine başka alternatif bir koy programı gerçekleştirilecektir.) Dileyen misafirlerimiz ile vadide kısa bir yürüyüş yapıyoruz. (Rahat yürüyebilmek için su içinde kalmasında sorun olmayacak ve ayaktan çıkmayacak şekilde kapatılabilecek lastik ayakkabı ve sandalet bulundurmaları aynı zamanda ıslanma ihtimaline karşı yanlarına basit günlük ve kuru kıyafet bulundurmanızı öneririz.) Dileyenler ise plajda yüzebilirler. Sonrasında teknemize dönerek yolumuza maviliklerde devam ediyoruz. Akvaryum Koyu, Darboğaz Koyu ve Nicholas Adası önünden geçerek Soğuksu Koyunda yemek molası vereceğiz. Suyun keyfini çıkarmak isteyenler koyda verilen zamanı kullanabilirler.   Son  yüzme  molamız  ise   Deve   Plajında  vereceğiz.  Ardından  ise  tekne  turumuzu tamamlayarak  tekrar  Belcekız  Plajı’na  dönüyoruz.  Buradan  hareket  ederek  kısa  bir  yürüyüşten  sonra ülkemizin en muhteşem lagünlerinden birisi olan Ölüdeniz Lagünü’ne ulaşıyoruz. Verilen yeterli zamanda plajdan denize girmenin tadını çıkarabilirsiniz. Lozan Antlaşması sonrası yapılan Nüfus Mübadelesi sonucu tekrar yerleşilmediği için boş kalan ve döneminde oldukça fazla yerleşik bir nüfusa sahip olan 13. yy.da temelleri  atılan  ve  2000’e  yakın  evden  oluşan  Hayal  Köy olarak  ta  adlandırılabilecek  Kayaköy  son durağımız  oluyor.  Köy  içinde  yapılan  yürüyüş  ve  fotoğraf  çekimleri  sonrası  Eski  Kiliseyi  görüp rehberimizden bilgi aldıktan sonra otelimize dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata) (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


5. Gün: XANTHOS ANTİK KENTİ - SAKLIKENT - RAFTİNG HEYECANI - TLOS ANTİK KENTİ - YAKAPARK

Değerli misafirlerimiz,sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Likya ülkesinin hüzünlü ve gizemli başkenti, özgürlükleri için iki kez toplu halde intihar eden kahraman Xanthosluların kentini, Xanthos Antik Kentini geziyoruz. Agora, Antik Tiyatro, Harpy Anıt Mezarı, Likya Lahdi gezimizin ardından antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler. (Ekstra) Saklıkent’ten ayrılarak Akdağlar’ın eteklerinde bulunan Yakapark’a yolumuz üzerindeki Tlos Antik Kentini’de geçerek ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini burada alıyoruz. Sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Hisarönü gece eğlencesi (ekstra) sunuluyor

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir
Öğle Yemeği: Yakapark'ta Öğle yemeği (Balık veya Izgara Seçeneği ) (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama Oteli: 3*- 4* Standart Fethiye Otelleri


6. Gün: DALYAN TEKNE TURU - DALYAN KAYA MEZARLARI - DALYAN DELTASI - İZTUZU PLAJI - CARETTA CARETTA - ŞİRİNCE

Kahvaltı sonrasında, aracımızla hareket ederek antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı  olan  Dalyan’a  (Kaunos)  ulaşıyoruz.  Öğlen  yemeğinden  sonra,  Dalyan’dan  bineceğimiz  kanal teknesiyle Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Teknemizle alt bölümüne kadar yaklaşarak izleyebileceğimiz Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları bizleri etkileyecek. Buradan, rehberimizin verdiği bilgi ardından ayrılarak Dalyan Kanalı içerisindeki tekne turumuza devam ediyoruz. İztuzu Plajı’nda son bulacak olan keyifli yolculukta, şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz deltada ve Köyceğiz Gölü’nde bol miktarda bulunan ve Carettalar’ın da en sevdiği besinlerden birisi olan mavi  yengeçlerin  tadına  bakmak  için  pişirtebilirler.  Ardından  ise  Atlantik  Okyanusu’ndan  Anadolu sahillerine gelerek koruma altında bir tür olan Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının  yumurtalarını  bıraktıkları,  altın  renkli  kumlarıyla  ünlü  İztuzu  Plajı’na  varıyoruz. Buradaki dileyen müşterilerimiz 5 km’lik plajdan yararlanabilir, dileyenler kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek için hoş kafeteryalarında bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz. Dalyan da bizi bekleyen aracımıza binerek Aydın üzerinden akşamüstü saatlerinde 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları, meyve şarapları ile ünlü Şirince'ye geliyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada akşam yemeklerini alabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını  tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Bu  güzel  köyden ayrıldıktan sonra İzmir üzerinden Yalova 'ya doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Dalyanda öğle yemeği (Balık veya Izgara Seçeneği ) (Extra)
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır 
Konaklama Oteli: Otel konaklaması bulunmamaktadır


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Lüks Araçlar İle Ulaşım
5 Tekne Turu
Programda belirtilen Cevre gezileri
Profesyonel rehberlik hizmetleri
Gezinoks otobüs içi ikramları
Gezinoks güvencesi
1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Ferdi kaza sigortası
Extra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
Kişisel harcamalar
Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Değerli misafirlerimiz müze ören yeri girişleri isteğe bağlı olup istediğiniz müzeye giriş sağlayıp istemediğiniz müzeye giriş sağlamayabilirsiniz. Müze kart alarak daha ekonomik olarak giriş sağlayabilirsiniz)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Kartal Köprüsü Altı (00:15)
  • Çayırova Mc Donald`s Önü (00:30)
  • İzmit Halk Evi Durağı (01:15)
  • Bakırköy Doğtaş Önü (22:00)
  • Mecidiyeköy Mado Önü (23:00)
  • Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı (23:59)
Tur Hareket Tarihleri: 26, 27, 28 Temmuz

Fiyatlar

Tarih Kişi Başı Single Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.07.20191379.00 TL1839.00 TL 1249.00 TL2 - 6 Yaş 554.00 TL
7 - 12 Yaş 784.00 TL
Taksitler »
27.07.20191379.00 TL1839.00 TL 1249.00 TL2 - 6 Yaş 554.00 TL
7 - 12 Yaş 784.00 TL
Taksitler »
28.07.20191379.00 TL1839.00 TL 1249.00 TL2 - 6 Yaş 554.00 TL
7 - 12 Yaş 784.00 TL
Taksitler »

Yorumlar


Mavi Likya ( Fethiye ) Turu 5 Gece Otel Konaklaması Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gezinoks  kesinlikle sorumlu değildir.Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz  rehberimiz  tarafından  şehre  girmeden  önce  yer  alan  dinlenme  alanlarına  veya  şehir  merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek  tura  katılmışlardır.   Rezervasyon  esnasında  kesinlikle  koltuk  numarası   sözü  ve  garantisi  verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi  (Rotasyon)  olmaktadır.  Kısa  turlarımızda  rotasyon  uygulanmaz.  Bu  uygulama  en  az  4  (Dört)  gece konaklamalı  turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı  koltuk rehber ve yardımcısına aittir.Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. Turlarımızda  kademeli  fiyat  sistemi  mevcuttur.  İlan  edilen  fiyat  en  düşük  sınıftan  açılan  fiyattır.  (Uçaklı  tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Gezinoks de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Gezinoks misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında  bulundurulması  zorunludur.  Kişilerin  tura  katılımlarındaki  sağlık  sorunları,  hamilelik  durumu,  sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.1618 nolu zorunlu seyahat sigortası  kapsamı Acentenin iflası  veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar.  Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak   yükselmektedir.   Bu   durumda   ön   ödeme   almadan   fiyat   sabitleme   yapılamamaktadır.Yeterli   katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilirTur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler paket programda yazdığı gibi olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden Gezinoks sorumlu  değildir.  Misafirlerimiz  alındığı  noktalarda  bırakılacaktır.  Trafik  Kanunu  gereğince  araçta bulunulan  tüm  seyahat  sürecinde  emniyet  kemeri  takılması  zorunlu  olup,  aksi  haldeki  durumlarda  Gezinoks sorumluluğu yoktur.Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.


İptal Şartları

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli 3 gün konaklamaya kadar 25 TL 4 gün ve üzeri konaklamalarda 40 TL dir


Vize Bilgileri