Mice

Toplantı grupları, teşvik gezileri, kongre organizasyonları, motivasyon etkinlikleri, uçak bileti, otel rezervasyonları, transfer hizmetleri ve kusursuz bir etkinlik yönetimi için asistanlık hizmetine kadar m.i.c.e. ve turizme dair tüm ihtiyaçlarınızda en güvenilir ve güçlü partneriniz olmaya bizler hazırız.
Toplantı &Organizasyon Yönetimi; İş ortaklarınız, çalışanlarınız ve partnerlerinizle bir araya gelmek, şirketinizdeki gelişmeleri, yeni ürünleri duyurmak ve ürününüzü tanıtacak etkinlikler yapmayı planladığınızda, size özel çözümler üretmek için yanınızdayız - Dönem ve Bayi Toplantıları, Ürün Lansman Tanıtım Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Şirket toplantı organizasyonları, Motivasyon Toplantıları ve Organizasyonları
Bir kurumun enerjisini harekete geçirmenin, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmanın en etkin yollarından biri, motivasyon programları. İş ortaklarımızın verimini, çalışanları arasındaki iletişimi artırmak için, kurum kimliği ve dinamiklerine özel projeler tasarlıyoruz. Dünyanın farklı noktalarında düzenlediğimiz yaratıcı etkinliklerle zenginleşen, rehber anlatımlı, temalı motivasyon gezileri sayesinde, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artıran ve bireyin tüm potansiyelini en verimli şekilde kullanabileceği uygun ortamları tasarlıyoruz.
Gezinoks olarak biliyoruzki büyük öçlekli etkinlikleri tasarlamak ve hayata geçirmek uzmanlık, deneyim ve bilgi birikimi gerektirir. Bizler başta tıp olmak üzere tüm sektörlerdeki kongre proje tasarımlarını başından sonuna her aşamada bir bütün oalrak ele alıyoruz. Düzenlediğimiz ulusal ve uluslararası kongre, seminer, sempozyum ve çalıştay organizasyonlarının tüm aşamlarını titizlikle ele alacak şekilde kurguluyoruz.
Markalaşma, günümüz şirketleri için en vazgeçilmez değerlerden biri. Binlerce marka arasından sıyrılabilmek ise bambaşka bir nitelik. Bu kapsamda yer alan her türlü organizasyon faaliyetlerini, şirketlerin kendilerine yaptığı uzun vadeli bir yatırım olarak görüyoruz. GLOBAL ekibi olarak,iş ortaklarımızın markalaşma süreçlerinde de çözüm ortağıyız. Tüm projelerimizde, birlikte çalıştığımız markaların ihtiyaçlarına hizmet edecek sürdürülebilir iletişim konseptleri tasarlayıp, bu konseptleri yaratıcı ve etkin uygulamalarla hayata geçirmeyi hedefliyoruz.