444 59 51 Tıklayın, sizi arayalım!

 • Türkçe
Kayıt Ol

Süper Promo Venedik & Floransa & Roma Turu Rotası

 PAYLAŞ
 • TUR PROGRAMI
 • GENEL BİLGİLER
 • REZERVASYON YAP
Tur Programı İndir
Tur Hareket Noktası
 • İstanbul Havalimanı - (Türkiye/İstanbul)
Ücretsiz Hizmetler
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Venedik (VCE) / Roma (FCO) - İstanbul (IST) parkurlarında gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 4 yıldızlı otellerde 5 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Özel otobüs ile tüm transferler
 • Panoramik Roma, Floransa, Venedik şehir gezisi
 • 50 Euro değerindeki Bologna Gezisi dâhil
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri (25-30 Euro)
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)
Ücretli Hizmetler
 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Opsiyonel geziler/etkinlikler
 • Fiyata dâhil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Şoför tipleri 3 Euro / kişi başı (ZORUNLU)
Ek Hizmetler
 • Siena & San Gimignano & Pisa (95 Euro)
 • Göller Bölgesi & Castel Romano Alışveriş Gezisi (55 Euro)
 • Roma Şaheserleri ve Vatikan & Gece Gezisi (80 Euro)

Süper Promo Venedik & Floransa & Roma Turu Rotası

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 4* Otellerde Konaklama
5Gece/6Gün
Panoramik Roma, Floransa, Venedik Şehir Gezisi DAHİL!
50€ Değerindeki Bologna Gezisi DAHİL!

1. Gün: İstanbul - Venedik 
Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Venedik’e hareket. Venedik’ e varışımız ile birlikte pasaport ve bagaj işlemlerini bitirdikten sonra Venedik şehrine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Varışımızın ardından, tarihi yarımadaya vaporetto ile geçişimizi sağladıktan sonra gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkûmların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.
Uçuş No: TK1867 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Saat: 08:10 - Varış: Venedik - Saat: 08:45

2. Gün: Venedik - Floransa 
Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra Bologna Gezisi için hareket edeceğiz. Bologna turumuzda Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Eski Borsa Binası, Avrupa’nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar) Garisenda ve Asinelli kuleleri görülecek yerler arasında. Gezimizin ardından Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın başyapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Turumuzu tüm şehri ve Arno Nehri'ni izleyebileceğimiz Michelangelo Tepesi’nde vereceğimiz fotoğraf molası ile noktaladıktan sonra otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
 
3. Gün: Floransa 
Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile opsiyonel olarak Siena & San Gimignano & Pisa (95 €) gerçekleştireceğiz. Turumuz için il olarak Siena’ya hareket ediyoruz. Siena’da gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda UNESCO dünya kültür mirası olan bu kent sizi adeta zamanda yüzyıllar öncesine götürecek. San Domenico kilisesi, Duomo Katedrali, Palio yarışlarının yapıldığı Piazza del Campo, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokaklar görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Ortaçağ’ın büyüsünü şehri çevreleyen surlar ve kuleler ile yansıtan ve bu yüzden Ortaçağ’ın Manhattan’ı adını alan San Gimignano’yu geziyoruz. Ardından Pisa’ya hareket. Gezimizde Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.
 
4. Gün: Floransa - Roma 
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Roma’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik Roma şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Collesium, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Âşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.
 
5. Gün: Roma 
Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından arzu edenlerin katılımıyla opsiyonel olarak Göller Bölgesi & Castel Romano Alışveriş Gezisi (55 €) için hareket ediyoruz. Gezimizin ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalya’nın en ünlü Outlet’i olan Castel Romano Outlet’e varışımızın ardından serbest zaman. Gezimizin bitimiyle birlikte dileyen misafirlerimiz ile opsiyonel olarak düzenleyeceğimiz Roma Şaheserleri ve Vatikan & Gece Gezisi (80 €) için hareket ediyoruz. Bu gezimizde Caracalla Hamamları, Circo Massimo, Vatikan, Adalet Sarayı, Navona Meydanı, 4 Nehir Çeşmesi, İtalyan Senato Binası ve Pantheon göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin bitimiyle birlikte otelimizde transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.
 
6. Gün: Roma - İstanbul 
Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve varış. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.
Uçuş No: TK1866 (Türk Havayolları) - Kalkış: Roma - Saat: 14:45 - Varış: Istanbul - Saat: 19:25

Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte arayalım. Mesai saatleri dışında bırakılan aranma talepleri ertesi gün çağrı merkezi mesai saatleri başlangıcı ile yapılmaktadır.

Sizi ne zaman arayalım ?