444 59 51 Tıklayın, sizi arayalım!

 • Türkçe
Kayıt Ol

Kıbrıs Kültür Turu (Pia Bella Hotel 3Gece Konaklamalı)

 PAYLAŞ
 • TUR PROGRAMI
 • GENEL BİLGİLER
 • REZERVASYON YAP
Tur Programı İndir
Tur Hareket Noktası
 • İstanbul Havalimanı - (Türkiye/İstanbul)
Ücretsiz Hizmetler
 • Ercan Havalimanı karşılama (Ekonomik Transfer )
 • Çift Yön Uçak Bileti
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
Ücretli Hizmetler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
Ek Hizmetler

Pia Bella Hotel, Yarım Pansiyon Konaklamaları Kıbrıs Kültür Turu.

1Gün: Havalimanı, Otel Değerli konuklarımız Dış Hatlardan hareket edecek olan (IST)

İstanbul - Lefkoşa uçağı ile Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’da bizi bekleyen aracımızla buluştuktan sonra otelimize hareket ediyoruz.

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

2 Gün: Girne, Lefkoşa Turu
Değerli konuklarımız Gezinoks ile Kıbrıs Turumuzun 2.Gününde Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Lefkoşa’ ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’ da Ledra Palace sınırını panaromik olarak görerek Girne Kapısı’ ndan Lefkoşa Surlar içerisine giriyoruz burada önce Samanbahçe Evleri , Venedik Sütunu, Saray Meydanı, Büyük Han, Arasta Çarşısı, Lokmacı barikatı, Selimiye Camii (St. Sophia Katedrali) ve Bandabulya (Belediye Pazarı)’ nı ziyaret ediyoruz. Serbest zaman ardından gezimizi sonlandırıp Girne şehrine hareket ediyoruz. İlk önce Yol üzerinde bulunan Walt Disney kalesinin esinlendiği St. Hillarion Kalesi’ ni ziyaret ediyoruz. Buradan Girne Kalesi’ ni ziyaret edip ve meşhur Girne Antik Limanda Serbest Zaman veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra hotelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.
Öğle yemeği:
(Tur Ücretine Dahil Değildir)
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

3Gün: Gazimağusa, Kapalı Maraş
Değerli konuklarımız Gezinoks ile Kıbrıs Turumuzun 3.GünündeOtelimizde alacağımız kahvaltının ardından Gazimağusa doğru yola çıkıyoruz. Önce St. Barnabas Manastırını ziyaret edip , sonra deniz kenarında bulunan Salamis harabelerini gidiyoruz. Antik Kıbrıs tarihi ve Meteoroloji hakkında bilgiler edindikten sonra artık misafirlerinizin içeriye girebildikleri Kapalı Maraş bölgesini girip bir zamanların Doğunu Parisi dedikleri dünyanın en meşhur ünlülerin rezervasyon yaptırdıkları otelleri görüp beraber yürüyerek keşfediyoruz. Sonra otobüsümüze dönüp Gazimağusa kalesinde ’ki gezimize başlıyoruz Lala Mustafa Paşa Cami , St Nicholas Katedrali , Venedik Sarayı , Namık Kemal zindanı görüp Mağusa kalesi içinde serbest zaman veriyoruz. Alışveriş ve Kıbrıs Tatlısı ( Ekmek Kadayıfı , Şeftali Kebabı ) Turumuzu bitirip otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.
Öğle yemeği:
(Tur Ücretine Dahil Değildir)
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

4.Gün: Güzelyurt Turu
Değerli konuklarımız Gezinoks ile Kıbrıs Turumuzun 4.Gününde Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından hep birlikte adanın en yeşil bölgesi olan Güzelyurt’a hareket ediyoruz. Kaçakçının köşkü olarak ünlenmiş Mavi Köşkü ziyaret ediyoruz. Orta Doğunun en büyük silah kaçakçısının gizemli evinin sırlarını dinliyor, daha sonra Güzelyurt doğa ve arkeoloji müzesini ve hemen yanında St.Mamas Manastırını ziyaret ediyoruz. Buradan bölgenin ünlü portakal, Limon ağaçları eşliğinde Leakey’ye hareket ediyor, sabah kahvemizi, el yapımı Limonatamızı içip, Lefke ’nin sokaklarında eski Osmanlı konaklarını bölgenin ünlü hurma ağaçlarını görüp 1964 yılında Erenköy direnişi esnasında şehit düşen pilotumuz Cengiz Topel’in anıtını görüp turumuzu bitirip Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki Gezinoks Kıbrıs Turumuzda tekrar buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte arayalım. Mesai saatleri dışında bırakılan aranma talepleri ertesi gün çağrı merkezi mesai saatleri başlangıcı ile yapılmaktadır.

Sizi ne zaman arayalım ?