444 59 51 Tıklayın, sizi arayalım!

 • Türkçe
Kayıt Ol

Süper Promo Tayland Turu Rotası

 PAYLAŞ
 • TUR PROGRAMI
 • GENEL BİLGİLER
 • REZERVASYON YAP
Tur Programı İndir
Tur Hareket Noktası
 • İstanbul Havalimanı - (Türkiye/İstanbul)
Ücretsiz Hizmetler
 • Bangkok’da 3 - 4 yıldızlı otelde 6 gece oda kahvaltı konaklama
 • Panoramik Bangkok şehir turları
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Covid-19 Seyahat Sağlık Sigortası
 • Türkçe rehberlik hizmetleri(varıştan itibaren, rehber karşılaması Bangkok havalimanında olacaktır)
Ücretli Hizmetler
 • Programda belirtilmeye tüm yemekler
 • Şahsi harcamalar, tüm içecekler
 • Opsiyonel turlar ve programda belirtilmeyen yemekler
 • Covid-19 Seyahat Sağlık Sigortası Sürprimi (65 yaş ve üzeri misafirler)
Ek Hizmetler
 • Kanallar Turu (30 Usd)
 • Aksam yemekli Baiyoke Sky Tower Turu & Asiatique Gece Pazari (55 Usd)
 • Yüzen Çarşı Turu (50 Usd)
 • Chao Praya Dinner Cruise (55 Usd)

1. Gün: İstanbul - Bangkok
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşmamız ile programımız başlıyor. Ardından Türk Havayollarına ait tarifeli sefer ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.

Uçuş No: TK58 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 11 Mayıs 2024 - Saat: 16:25 - Varış: Bangkok - Tarih: 12 Mayıs 2024 - Saat: 06:05

2. Gün: Bangkok
Yaklaşık on saatlik bir uçuşun ardından Bangkok’a varıyoruz. Ardından otelimize transfer olacağız . Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından rehberinizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile panoramik şehir turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında Altın Buda, Çin mahallesi, Çiçekçiler Caddesi, Parlamento binası, Demokrasi Anıtı ve Kraliyet Caddesi görülecek yerler arasındadır. Gezilerimizin sonrası otelimize transfer ve check in yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Kanallar turuna (30 USD Kişi Başı) katılabilirler. Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz. Arzu eden misafirlerimiz Aksam yemekli Baiyoke sky tower turu & Asiatique gece pazari(55 USD Kişi Başı) Bu turumuzda 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Ardından tarihi Siam Krallığına dayanan,okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş ,tarih ve modernizmin iç içe geçtiği , içerisinde 1500’den fazla dükkan ve restaurant ile ,Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman ve ardından otelimize transfer.

3. Gün: Bangkok
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği yüzen çarşı turuna (50 USD Kişi Başı) katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram sehrinde bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Buradan hareket edip 10 dk. civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Chao Praya Dinner Cruise ( 55 USD kişi başı) turuna katılabilirler. Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde, 41 metre genişliğindeki teknemizde, canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir aksam yemeği sizleri bekliyor. Turumuzun ardından otele transfer.

4. Gü: Bangkok 
Sabah otelde alınacak kahvaltının tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5. Gün: Bangkok 
Sabah otelde alınacak kahvaltının tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde

6. Gün: Bangkok
Sabah otelde alınacak kahvaltının tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde

7. Gün: Bangkok 
Sabah otelde alınacak kahvaltının tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde

8. Gün: Bangkok - İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltının tüm gün serbest zaman ardından Bangkok Havalimanına transfer oluyoruz. İstanbul uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. İstanbul’ varış ve turumuzun sonu.

Uçuş No: TK69 (Türk Havayolları) - Kalkış: Bangkok - Tarih: 18 Mayıs 2024 - Saat: 23:05 - Varış: Istanbul - Tarih: 19 Mayıs 2024 - Saat: 05:15

Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte arayalım. Mesai saatleri dışında bırakılan aranma talepleri ertesi gün çağrı merkezi mesai saatleri başlangıcı ile yapılmaktadır.

Sizi ne zaman arayalım ?