444 59 51 Tıklayın, sizi arayalım!

 • Türkçe
Kayıt Ol

Süper Singapur & Bali & Ubud Turu

 PAYLAŞ
 • TUR PROGRAMI
 • GENEL BİLGİLER
 • REZERVASYON YAP
Tur Programı İndir
Tur Hareket Noktası
 • İstanbul Havalimanı - (Türkiye/İstanbul)
Ücretsiz Hizmetler
 • Singapur Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Singapur / Bali - Singapur – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Singapur – Bali iç hat uçak bileti ve Havalimanı vergileri
 • Singapur’da 4* otelde 2 gece, Bali’de 4* otelde 3 gece, Ubud’da 4* otelde 2 gece kahvaltı dâhil konaklama
 • Singapur şehir turu
 • Programda belirtilen Uluslararası ara uçuşlar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Seyahat & Sağlık Sigortası
Ücretli Hizmetler
 • Yurtdışı çıkış fonu
 • Endonezya Kapı Vizesi (35 USD)
 • Programda belirtilen Ekstra turlar
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Covid-19 Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar
 • Ek bagaj ücretleri
 • Bali Turist Vergisi ( 10 USD )
Ek Hizmetler
 • Gardens By the Bay Parkı ve Singapur Akşam turuna (85 usd)
 • Sentosa Adası Turuna (85 Usd)
 • Kintamani- Ögle Yemekli (95 Usd)
 • Maymun Ormanı ve Ubud Turu (100 Usd)
 • Bali Esintiler- Ögle Yemekli – (95 Usd)
 • ∴ Beach Club & Tanah Lot Turu (95 Usd)
 • Uluwatu Tapınağı (55 Usd)

AVANTAJLI ETKİNLİK PAKETİ - X LARGE 435$ 

 • Batu Mağaraları Gezisi (85 Usd)
 • Gardens By the Bay Parkı ve Singapur Turu (85 Usd)
 • Sentosa adası (85 Usd)
 • Kintamani- Ögle Yemekli (95 Usd)
 • Maymun Ormanı ve Ubud Turu (100 Usd)

AVANTAJLI ETKİNLİK PAKETİ - X LARGE 435$

Batu Mağaraları Gezisi $85,00 + Akşam Etkinliği: Gardens By the Bay Parkı ve Singapur Turu $85,00 + Sentosa adası $85,00 + Kintamani (Volkan) (Ögle Yemekli) $95,00 + Maymun Ormanı ve Ubud Turu $100,00

1.Gün: İstanbul, Singapur
Saat 12:00’de İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet, bagaj ve biniş işlemlerini tamamladıktan sonra Singapur Havayolları’na ait SQ 391 tarifeli sefer ile Singapur’a hareketimiz başlıyor. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

Uçuş No: SQ391 (Singapur Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 24 Haziran 2024 - Saat: 13:30 - Varış: Singapur - Tarih: 25 Haziran 2024 - Saat: 05:00

2. Gün: Singapur
Varışımız ile birlikte Singapur şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur’un simgesi olan Merlion Heykeli, Çin Mahallesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile akşam etkinliği olarak düzenleyeceğimiz Gardens By the Bay Parkı ve Singapur Akşam turuna (kişi başı 85 USD) katılabilirler. Geceleme Singapur’da otelimizde.

3. Gün: Singapur
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası Turuna (kişi başı 85 USD) katılabilirler. Singapur'un bağımsızlık simgesi, Malay yarım adasının en güney ucu Sentosa adası, Singapur'un eğlence ve alışveriş adası. Bir zamanlar küçük bir balıkçı köyü olan ada bugünlerde Asya'nın en ünlü eğlence adalarından birisidir. Teleferikle adayı bir uçtan bir uca geçerken Malakka boğazının muhteşem manzarasının keyfini çıkaracağız. Tur bitimi otelimize dönüyoruz. Geceleme Singapur’da otelimizde.

4. Gün: Singapur, Bali, Ubud
Kahvaltının ardından otelimizden check out ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından yerel havayolları ile Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve Ubud’da bulunan otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Konaklama otelimizde.

5. Gün: Ubud
Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kintamani (Volkan) (Öğle Yemekli- 95 USD) turuna katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Bali’nin yerel dansı olan “Barong Dansını” izlemek üzere Batubulan köyüne gidiyoruz. İyi ile kötünün mücadelesinin anlatıldığı bu güzel performansın ardından sanatçılar köyü Celuk’a geçiyoruz. Celuk’ta gümüş ve ahşabın maharetli ellerde nasıl birer sanat eserine dönüştüğünü görme imkanı bulacağız. Ardından Batur Volkanı’nın eşsiz güzelliğini görmek ve krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye gidiyoruz. Yemeğin ardından Kutsal Su Tapınağı olarak da bilinen Tirta Empul tapınağını ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrası Gunung Kawi Kraliyet anıtlarını ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin ardından Tegalalang pirinç teraslarını görme imkânı buluyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

6. Gün: Ubud, Balı
Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıp Bali otelimize doğru hareket edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar turuna (Ögle Yemekli –kişi başı 95 USD) katılabilirler. Turumuzda öncelikle Bali sanatını daha yakından tanımak üzere Singapadu köyüne gidiyoruz. Ardından Pura Dalem Agung Padangtegal tapınağını ve ölü yakma seramonilerinin de gerçekleştiği kutsal bahar hamamı tapınağını ziyaret etmek üzere Kutsal Maymun Ormanı’na doğru yola çıkıyoruz. Ziyaretlerimizi gerçekleştirip yemeğimizi almak üzere yerel bir restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında eşsiz güzellikteki mimarisi ile ünlü Pura Saraswati tapınağını ziyaret ediyoruz. Bu turların ardından bize görsel bi şölen sunan Kanto Lampo Şelalesini ziyaret edeceğiz. Ardında farklı hediyelik eşya seçenekleri bulabileceğiniz Ubud Pazarına gidiyoruz. Tur bitimi otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

7. Gün: Bali
Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek “Bali Esintileri” (Ögle Yemekli – kişi başı 95 USD) turuna katılabilirler. Otelimizden Klungkung bölgesine doğru hareket ediyoruz. İlk ziyaret noktamız Kerta Gosa antik mahkeme binası. Ziyaretimiz sonrası yolculuğumuza eşsiz manzaralar eşliğinde Bukit Jambul bölgesine doğru devam ediyoruz. Bali Hinduizmi’nin Ana Tanrıçası Besakih tapınağını ziyaret edip, Hinduizm ile ilgili detaylı bilgi ediniyoruz. Yerel bir restoranda alacağımız yemeğin ardından meşhur Luwak kahvesinin ve Endonezya baharatlarının yetiştiği tarlaları ziyaret ediyoruz. Ardından Bali’nin en güzel tapınaklarından olan, Bangli Krallığı’nın merkez tapınağı Kehen’i ziyaret ediyoruz. Son durağımız geleneksel kapıları ile ünlü Penglipuran Köyü olacak. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

8. Gün: Balı
Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Beach Club & Tanah Lot Turu’na (Kişi başı 95 USD) katılabilirler. Sabah otelimizden kısa bir yolculukla ulaşacağımız ve gün boyu Bali’nin eşsiz okyanus keyfinden faydalanabileceğimiz Beach Klübümüzde, gün içinde Su kaydırağı, çeşitli su sporları gibi aktivitelerden de faydalabilirsiniz. Beach Klübe giriş esnasında plaj havlusu ve barda kullanabileceğiniz 10$ karsılıgı kredi kuponları verilecektir. Dilerseniz gün içinde kurulacak büfelerden ya da Alakart restorandan dilediğiniz menüyü sipariş edebilirsiniz (Yemek ücrete dahil değil). Öğleden sonra rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyor ve güneşin okyanus üzerinde batışını izlemek için Tanah Lot Tapınağına gideceğiz. Denizle çevrili Tanah Lot tapınağında gün batımının ve nefes kesen doğa manzarası tadını çıkardıktan sonra dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz. Gün içinde sizinle birlikte olacak rehberlerimiz size her türlü talebiniz için yardımcı olacak.

9. Gün: Bali, Singapur, İstanbul
Kahvaltının ardından serbest zamanınız olacak. Dileyen misafirlerimiz ile havalimanı transferine kadar “Uluwatu Tapınağı” (Kişi başı - 55 USD) turuna katılabilirler. Uluwatu Tapınağı’na gitmek üzere hareket edeceğiz. Deniz seviyesinden 100 mt yüksekte bulunan, etrafı ormanlarla çevrili bu güzel tapınağı gezdikten sonra Denpasar havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımızı takiben check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Singapur Havayollarınin Singapur aktarmalı tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

Uçuş No: SQ945 (Singapur Havayolları) - Kalkış: Denpasar - Tarih: 02 Temmuz 2024 - Saat: 20:00 - Varış: Singapur - Tarih: 02 Temmuz 2024 - Saat: 22:40

10. Gün: Singapur, İstanbul 
Singapur havalimanında İstanbul uçuşumuza aktarmayı gerçekleştiriyoruz. Günün ilk saatlerinde uçuşumuz başlıyor. Sabah erken saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Uçuş No: SQ392 (Singapur Havayolları) - Kalkış: Singapur - Tarih: 03 Temmuz 2024 - Saat: 01:45 - Varış: Istanbul - Tarih: 03 Temmuz 2024 - Saat: 07:45

Ulaşım Detayları:
Uçuş No: SQ391 (Singapur Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 24 Haziran 2024 - Saat: 13:30 - Varış: Singapur - Tarih: 25 Haziran 2024 - Saat: 05:00
Uçuş No: SQ945 (Singapur Havayolları) - Kalkış: Denpasar - Tarih: 02 Temmuz 2024 - Saat: 20:00 - Varış: Singapur - Tarih: 02 Temmuz 2024 - Saat: 22:40
Uçuş No: SQ392 (Singapur Havayolları) - Kalkış: Singapur - Tarih: 03 Temmuz 2024 - Saat: 01:45 - Varış: Istanbul - Tarih: 03 Temmuz 2024 - Saat: 07:45

Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte arayalım. Mesai saatleri dışında bırakılan aranma talepleri ertesi gün çağrı merkezi mesai saatleri başlangıcı ile yapılmaktadır.

Sizi ne zaman arayalım ?